مطیعی: تقویت مبانی اعتقادی در جنگ ترکیبی همواره مدنظر باشد

می 4, 2023 0 Comments

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به اهمیت نقش مربیان عقیدتی سیاسی گفت: عمق‌بخشی در حوزه‌های اعتقادی از رسالت‌های مهم مربیان و اساتید عقیدتی سیاسی است.

مطیعی: تقویت مبانی اعتقادی در جنگ ترکیبی همواره مدنظر باشد

به گزارش همایش های زعفران از سمنان، پیش از ظهر امروز به مناسبت سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری (ره) و گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج، سردار منصور شوقانی جانشین سپاه استان سمنان، مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان و جمعی از پاسداران سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان، با وی دیدار و گفت‌وگو کردند. حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی، نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در این دیدار با تبریک روز معلم و هفته عقیدتی سیاسی، علم‌آموزی و مبانی علمی را همواره مورد تأکید آیات و روایات اسلامی دانست و گفت: عقاید در مباحث علمی به‌عنوان یک اصل زیربنایی محسوب می‌شود و تحکیم مبانی اعتقادی استقامت در دین را به همراه دارد.

مطیعی با اشاره به اهمیت نقش مربیان عقیدتی سیاسی افزود: عمق‌بخشی در حوزه‌های اعتقادی از رسالت‌های مهم مربیان و اساتید عقیدتی سیاسی است که با سیر مطالعاتی در منظومه فکری مقام معظم رهبری موجب تقویت پایه‌های اعتقادی و موفقیت در عرصه جنگ ترکیبی می‌شود. حجت‌الاسلام سیدمحسن حسینی‌دیباجی، مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان هم در ابتدای این دیدار، با تبریک فرارسیدن روز معلم و گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری اظهار کرد: شهید مطهری (ره) به‌عنوان یک فیلسوف، متفکر و بهترین اسوه معلمان مطرح است و شهادت در راه خدا اجر مجاهدت‌ها و تلاش‌های این شهید گران‌قدر بود. وی با ارائه گزارشی کوتاه از برنامه‌ها و اقدامات نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان افزود: اجرای برنامه‌های مختلف عقیدتی سیاسی با هدف اعتلای معنوی و تربیت و تعالی سپاه و بسیج به‌عنوان یک اصل مهم در دستور کار قرار دارد. پایان پیام/74002/م/

دیدگاهتان را بنویسید