مردم بابل با شهید مدافع حرم «مهدی اکبرپور» وداع کردند

جولای 8, 2023 0 Comments

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم مهدی اکبرپور روشن با حضور مردم در آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) شهرستان بابل برگزار شد.

مردم بابل با شهید مدافع حرم «مهدی اکبرپور» وداع کردند

به گزارش همایش های زعفران از شهرستان بابل، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم مهدی اکبرپور روشن با حضور مردم در آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) شهرستان بابل برگزار شد.

این مراسم با استقبال پرشور مردم همراه بود و وداع با شهید حال و هوای دیگری بر مراسم بخشید. خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان بار دیگر با آرمان‌ها و میثاق امام راحل و شهدا تجدید عهد کردند.

شهید مدافع حرم مهدی اکبرپور روشن که وقف حضرت زینب و حضرت رقیه (س) بود، در تاریخ  ۱۵ تیرماه ۱۴۰۲ به درجه رفیع شهادت نایل آمد.  این شهید اصالتا اهل شهرستان بابل (روستای روشن‌آباد) ساکن تهران بود که چند سال به عنوان مدافع حرم در سوریه حضور داشت. گفته می‌شود؛ بنا بر وصیت آن شهید پیکر این شهید در قطعه شهدای بهشت زهرا کنار دوستان شهیدش دفن خواهد شد.

گفتنی است، عموی این شهید نیز به نام علی‌‌ اکبرپور روشن در ۱۹ دی‌ماه سال ۶۵ در دوران دفاع مقدس در منطقه شلمچه و در عملیات کربلای پنج شهد شیرین شهادت را نوشید.

دیدگاهتان را بنویسید