مدیریت ترافیک قزوین با ۱۲۰دوربین نظارتی

جولای 7, 2024 0 Comments

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: ترافیک قزوین با ۱۲۰دوربین نظارت تصویری به همراه ۴۲چراغ هوشمند مرکزی مدیریت می‌شود.

مدیریت ترافیک قزوین با ۱۲۰دوربین نظارتی

به گزارش همایش های زعفران از قروین؛ اسماعیل عرشیان، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین با بیان این مطلب که اجرای طرح های ترافیکی را گره گشای وضعیت تردد و بهبود عبور و مرور وسایل نقلیه در یک شهر است گفت: ۱۲۰دستگاه دوربین نظارت تصویری به همراه ۴۲چراغ هوشمند مرکزی ترافیک سطح شهر و تقاطع های قزوین را مدیریت می کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: ۳۴دستگاه دوربین ثبت تخلف سرعت در سطح شهر قزوین فعال بوده که از این میان ۲۵دستگاه دوربین دارای کد پلیس بوده و ۹دستگاه دیگر نیز در مراحل پایانی اخذ کد پلیس هستند.

وی به وجود پنج دستگاه دوربین فرماندهی و چهار دستگاه چراغ چشمک زن در تقاطع های این شهر اشاره کرد و گفت: طی ماه های گذشته با بهره برداری از طرح کمربندی آیت الله باریک بین (کمربندی شرق) قزوین شاهد کاهش چشمگیر بار ترافیکی در ضلع شمال شرقی شهر و همچنین هفت نقطه ترافیکی شهید مطهری، معلم، باقرآباد، میدان های شیخ حسن نصرالله و ارتش، تقاطع ولیعصر و میدان تهران قدیم شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین با بیان اینکه، در حال حاضر مرکز شهر قزوین به دلیل وجود بافت فرسوده و مراکز متعدد خرید و خدمات پزشکی و همچنین رشد فزاینده وسایل نقلیه شخصی با ترافیک نیمه سنگین و یا حتی سنگین نیز روبرو است، یادآور شد: مطالعات لازم و مجزایی نیز در این محدوده در دستور کار قرار گرفته و درصدد رفع آن هستیم.

46

دیدگاهتان را بنویسید