محمود احمدی نژاد؛ دکترای دور برگردان با «هیاهوی خیابانی» آمد /سومین ردصلاحیت در انتظار اوست؟

ژوئن 3, 2024 0 Comments

محمود احمدی نژاد که میدان 72 نارمک را در همه سال های دوری از قدرت میدان آرزوهای خود کرده است، روز گذشته از این میدان راهی ساختمان فاطمی شد و پنجمین کاندیداتوری اش را به ثبت رساند، حضوری که بعید است نتیجه ای جز تکرار ردصلاحیت برایش داشته باشد

محمود احمدی نژاد؛ دکترای دور برگردان با «هیاهوی خیابانی» آمد /سومین ردصلاحیت در انتظار اوست؟

به گزارش همایش های زعفران،محمود احمدی‌نژاد آمد. او سوار بر پرادوی سبز از میدان ۷۲ نارمک راه افتاد و در میان شعارهای «احمدی جونمه» چندصد نفری طرفدارانش وارد ساختمان ستاد انتخابات وزارت کشور شد، درست چند ساعت پس از اینکه ایستاده بر چارپایه وسط بن‌بست هدایت میدان ۷۲، در جمع همین هواداران گفته بود:«می دانم مسیر سختی در پیش است اما به حکم تکلیف وارد می شوم و آینده روشن است.»
از احمدی نژاد ۸۴ تا احمدی نژاد ۱۴۰۳

احمدی‌نژاد ۱۴۰۳، با یک دنیا تغییر ظاهری و باطنی نسبت به محمود احمدی‌نژاد ۱۳۸۴ باز آمده و تلاش دارد همان سال ۸۴ را همانندسازی کند.

او در سال ۹۶ هم کاندیدا شد و طعم تلخ رد صلاحیت را چشید. اتفاقی که در سال ۱۴۰۰ هم برای او رخ داد و باز از فیلتر شورای نگهبان نگذشت. سال ۱۳۹۲ هم درحالی که رییس‌جمهور مستقر بود اسفندیار رحیم مشایی یار و همراه خبرسازش را به سالن ثبت‌نام وزارت کشور برد و آن بار هم فرجام‌شان رد صلاحیت بود.

دیدگاهتان را بنویسید