فرمانده کل سپاه: قدرت و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت و هراس دشمن است

فوریه 24, 2023 0 Comments

سرلشکر سلامی گفت: قدرت بازدارندگی و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت، هراس دشمن و رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) شده است‌.

فرمانده کل سپاه: قدرت و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت و هراس دشمن است

به گزارش گروه سیاسی همایش های زعفران، امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول همزمان با روز پاسدار با سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرمانده کل سپاه در این دیدار که در حاشیه سفر به خوزستان انجام شد، گفت: قدرت بازدارندگی و اتحاد ارتش و سپاه موجب دلگرمی ملت، هراس دشمن و رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) شده است‌.

وی در ادامه ضمن تقدیر از فرماندهان ارتش و سپاه در شمال خوزستان، نیروهای مسلح را متحد و با بصیرت خواند و گفت: دو بال نظامی کشور یعنی ارتش و سپاه مایه افتخار نظام هستند و با تمام قوا در هر زمان و هر مکان که لازم باشد تا پای جان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

در ادامه این دیدار، امیر خلبان جواد ولدی فرمانده پایگاه شکاری وحدتی ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گزارشی از عملکرد و توان نظامی این پایگاه ارائه داد و گفت: اتحاد، همفکری و هم‌افزایی ارتش و سپاه که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) ید واحد هستند، در بالاترین سطح ممکن در این منطقه است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید