سرپرست جدید شرکت عمران پردیس معارفه شد/ آمادگی برای افتتاح 10 هزار واحد مسکن‌مهر در پردیس

آوریل 30, 2023 0 Comments

خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران پردیس انتخاب شد.

سرپرست جدید شرکت عمران پردیس معارفه شد/ آمادگی برای افتتاح 10 هزار واحد مسکن‌مهر در پردیس

به گزارش همایش های زعفران از پردیس، بعد از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، اعضای هیات مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور، امام جمعه، فرماندار و مسؤولان شهری و شهرستانی پردیس در سالن جلسات شرکت عمران برگزار و خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران پردیس انتخاب و از زحمات میرمحمد غراوی مدیرعامل سابق این شرکت و معاون عمرانی کنونی استاندار تهران تقدیر شد. علیرضا جعفری، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید طی این نشست ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل سابق این شرکت اظهار کرد: ما باید تلاش خود را مضاعف کنیم، بنده و وزیر راه و شهرسازی نسبت به بحث پردیس حساسی‌های خاصی داریم و مشکلاتی که در پردیس سال‌ها انباشته شده باید با روحیه جهادی و انقلابی حل و فصل شود. وی در رابطه با شرکت عمران شهر جدید پردیس اضافه کرد: نیاز بود تا وضعیت مدیریتی این شرکت تثبیت شود، دوستان متعددی با توانمدی خوب معرفی شدند اما یک نکته مهم از سوی وزیر در نظر گرفته شد و آن حضور مدیری با شناخت بالا از پروژه‌های مسکن مهر و منطقه پردیس بود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور افزود: انتخاب محبت خواه در این مجموعه به دلیل حساسیت‌هایی است که در پردیس وجود دارد و امیدواریم با هم افزایی مدیران مسیر حل مشکلات پردیس با سرعت بیشتری طی شود. جعفری با تاکید بر هم‌افزایی مدیران مجموعه شهرستان پردیس، ابراز کرد: در پردیس باید قرارگاه خدمت با ریاست فرماندار تشکیل شود، زیرا وزیر راه انتظار مدیریتی قاطع و جدی را در شرکت عمران شهر جدید پردیس دارند. وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی منسجم در این حوزه تعداد باقی مانده در مسکن مهر و در حوزه اقدام ملی مسکن باید به سرعت ساخته و تکمیل شوند و با توجه به موضوعات زیربنایی و روبنایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه شهر پردیس به ویژه شهرسازی و ساماندهی اراضی، املاک و تعیین تکلیف مسائل و موضوعات پردیس را با قوت و قدرت دنبال کند تا سال 1402 سالی متفاوت با دیگر سال‌ها باشد. 10 هزار واحد مسکونی در فازهای جدید مسکن مهر پردیس آماده است میرمحمد غراوی، مدیرعامل سابق شرکت عمران پردیس در این نشست اظهار کرد: با خلیل محبت‌خواه اخیرا از پروژه‌های مسکن بازدید داشتیم، پروژه‌هایی که پیمانکاران آن‌ها خلف وعده کرده و مردم را 12 سال گرفتار کردند تا به واحدها نرسند، قطعا با حضور محبت خواه با انرژی و توان بیشتر به سرانجام خواهد رسید. وی اضافه کرد: 10 هزار واحد مسکونی در فازهای جدید مسکن مهر پردیس امروز آماده است و به زودی افتتاح و به نتیجه می‌رسد. مدیرعامل سابق شرکت عمران پردیس با بیان اینکه در استانداری حامی و همراه پردیس هستم، ابراز کرد: هر کمکی در استان از ما برآید که مورد صلاح مردم شهر و متقاضیان مسکن باشد، قطعا کوتاهی نخواهیم کرد. در ادامه خلیل محبت‌خواه، سرپرست شرکت عمران پردیس ابراز کرد: به پروژه‌های شهر جدید پردیس از سالیان قبل آشنایی داشته و با تلاش وزیر و معاون وی تلاش می‌کنیم در فضایی کاملا دوستانه کارها را انجام دهیم. وی با بیان اینکه وام‌دار کسی نبوده و به کسی بدهکار نیستیم، تاکید کرد: پیمانکار موظف به انجام کار است و ما نیز وظیفه داریم بر کار آن‌ها نظارت کرده و کار درست بخواهیم، قطعا قاطعیت در کار وجود خواهد داشت.

سرپرست شرکت عمران پردیس افزود: شرم‌آور است که بگوییم امروز پروژه‌های سال 90 را مدیریت می‌کنیم و باید راهکاری برای حل سریع موضوعات بدست آورده و از مدیران قبلی نیز تشکر می‌کنیم. محبت‌خواه بیان کرد: کار مساکن مهر پردیس باید تمام شود، تا مردم منتفع شوند و این با کمک و همدلی محقق می‌شود و در این راه باید تمام مسؤولان پای کار بی‌آیند. وی با بیان اینکه با از دور نشستن، نامه و بخشنامه نوشتن کاری پیش نمی‌رود، اذعان کرد: امر و و نهی کردن به درد کسی نمی‌خورد و تا انجام کار و باز شدن گره از مشکل مردم با تمام وجود در خدمت هم‌وطنان خواهم بود و تجربیات یک دهه‌ای خود را در این شرکت پیاده می‌کنم تا مردم سود ببرند.

پایان پیام/۶۷۰۱۶

دیدگاهتان را بنویسید