سردار قاآنی: غزه با موشک‌های تولید خود به رژیم صهیونیستی ضربه می‌زند

می 4, 2023 0 Comments

فرمانده سپاه قدس با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت هر روز درحال رشد و توسعه است، گفت: یک روز نیروهای مقاومت با سنگ و تیرکمان با دشمن روبرو می‌شدند اما موشک‌هایی که امروز غزه علیه اسرائیل استفاده می‌کند تولیدشده توسط خودشان است.

سردار قاآنی: غزه با موشک‌های تولید خود به رژیم صهیونیستی ضربه می‌زند

به گزارش همایش های زعفران از قم، سردار اسماعیل قاآنی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم که در سالن محراب آستان حضرت فاطمه معصومه(س) انجام شد، با بیان اینکه نهال‌هایی که حضرت امام خمینی(ره) کاشتند هر کدام امروز به درخت‌های تونمندی تبدیل شده است، اظهار کرد: از این نهال‌ها در جاهای مختلف پیوند زده‌ شده یا از ثمرات آن‌ها برکات مختلفی ایجاد شده است؛ دشمنان هم گاهی اعتراف می‌کنند و می‌گویند که این‌ها دست‌های جمهوری اسلامی ایران هستند که درحال مبارزه با ظلم هستند. وی از توسعه و رشد هسته‌ها و کانون‌های مقاومت یاد و اضافه کرد: دستاوردها و آورده‌های امروز ما در حوزه مقاومت بسیار بیشتر از آن توانی است که برای این حوزه گذاشته شده است.  فرمانده سپاه قدس گفت: هر چند مشکلات زیاد است اما روز به روز در مناطق مقاومت شاهد رشد نیروهای مقاومت هستیم و اعتبار، عزت و شرایط میدانی نیروهای مقاومت درحال تقویت بیشتر است. وی ادامه داد: یک روز نیروهای مقاومت با سنگ و تیرکمان با دشمن روبرو می‌شدند اما موشک‌هایی که امروز غزه علیه اسرائیل استفاده می‌کند تولیدشده توسط خودشان است. قاآنی تصریح کرد: سال 93 رهبر انقلاب دستور مسلح شدن کرانه باختری را صادر کردند که با همت جدی جوانان این هدف محقق شد و امروز غزه به ظرفیت بزرگی برای حمایت از مردم مظلوم و برخورد با رژیم صهیونیستی تبدیل شده است. *عملیات‌های مقاومت در کرانه باختری روز به روز درحال افزایش است وی با بیان اینکه برخی از روزها بیش از 30 عملیات در کرانه باختری انجام شده است، گفت: اکنون بیش از نیمی از ارتش رژیم صهیونیستی به کرانه باختری آمده است با این وجود عملیات‌ها روز به روز درحال افزایش است و نتیجه این عملیات‌ها این شده که رژیم صهیونیستی در داخل نیز با مشکل جدی روبرو شده و خودشان هم حرف از فروپاشی می‌زنند و این دستاورد امروز نتیجه مقاومت جوانان است و از روزی هم که به مبانی دینی و اسلام روی آوردند قدرت آنان بیشتر شده است.

  فرمانده سپاه قدس از دستاوردهای مقاومت در لبنان یاد و خاطرنشان کرد: اگر رژیم صهیونیستی یک نفر از حزب‌الله را شهید کند بلافاصله حزب الله هم یک نفر از اسرائیل را می‌کشد؛ زمانی یکی از نیروهای حزب الله را شهید کردند و بعد از آن از ترس اعلام کردند که کار ما نبوده است در تمام جبهه شمالی رژیم صهیونیستی و جنوب لبنان یک نظامی هم مشاهده نمی‌شد چراکه همه آن‌ها درحال پنهان شدن بودند. وی افزود: در دورانی بالای 100 کشور علیه سوریه جمع می‌شدند اما جمهوری اسلامی مقاومت کرد و توانست این کشور را از دست دشمنان حفظ کند. قاآنی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی روز به روز درحال اضمحلال است، اظهار کرد: امیدواریم با تکیه بر نصرت الهی بتوانیم به نابودی اسرائیل برسیم. پایان پیام/78023

دیدگاهتان را بنویسید