رسوایی کاندیداهای پوششی – روکشی جلوی چشم مردم /پزشکیان وارد بازی نشد، قالیباف در دام افتاد /جدال سنگین پورمحمدی با جلیلی و شاگردش زاکانی

ژوئن 25, 2024 0 Comments

مناظره چهارم متفاوت از سه مناظره دیگر برگزار شد، داغ و پر از جدل، اما نکته‌ای که در این مناظره بیش از همه به چشم آمد، رونمایی از هماهنگی ۴ کاندیدای جریان انقلاب برای حملات پی در پی به دولت‌های یازدهم و دوازدهم بود.

رسوایی کاندیداهای پوششی - روکشی جلوی چشم مردم /پزشکیان وارد بازی نشد، قالیباف در دام افتاد /جدال سنگین پورمحمدی با جلیلی و شاگردش زاکانی

محمدحسن نجمی: مناظره چهارم نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در شرایطی برگزار شد، که به صورت واضح و شفاف، پوششی بودن برخی از ۴ نامزد جبهه انقلاب مشخص شد؛ از یک سو هماهنگی آنها در حمله به پزشکیان با اسم رمز حسن روحانی و محمدجواد ظریف بیش از پیش، به رخ مخاطبان کشیده شد.

از سوی دیگر اما آنچه در زمان استراحت ۵ دقیقه‌ای میان بخش اول و دوم با بخش جمع‌بندی اتفاق افتاد و مردم ایران به صورت زنده شاهد آن بودند، بیشتر در حد یک رسوایی بود.
رسوایی جریان انقلابی جلوی چشم مردم!

زمانی که وقت استراحت ۵ دقیقه‌ای اعلام شد، مجری برنامه تاکید کرد که نامزدها از استودیو خارج نشوند و فقط یک تن از مشاورانشان می‌تواند برای هم‌فکری وارد محل مناظره شود؛ وقتی زمان آغاز شد مشاوران به محل آمدند و رسوایی آنجا اتفاق افتاد که مشاوران نامزدهای موسوم به «جبهه انقلاب»، سراغ دیگر نامزدهای این طیف نیز می‌رفتند و با آنها هم صحبتی می‌کردند یا میان نامزدها، پیامی رد و بدل می‌شد؛ این صحنه‌ها که به صورت زنده در حال پخش بود را می‌توان اوج رسوایی این ۴ نامزد انتخابات دانست؛ از این جهت که اگر بنا بر رقابت بود، مشاور فلان نامزد، کارش مشخص است، مشاوره دادن به همان نامزد! نه اینکه به سه نامزد دیگر «جبهه انقلاب» نیز مشاوره دهد یا نقش پیک را میان نامزدهای چهارگانه بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید