رسانه عبری: کابینه جنگ ۱۲ روز است درباره پرونده اسرا بحث نکرده است

آوریل 20, 2024 0 Comments

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد کابینه جنگ این رژیم ۱۲ روز است که درباره پرونده اسیران بحث نکرده و جنگ به قوت خود باقی است.

رسانه عبری: کابینه جنگ ۱۲ روز است درباره پرونده اسرا بحث نکرده است

به گزارش خبرآنلاین، همزمان با ادامه جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه، در حالیکه شبکه ۱۲ عبری زبان اذعان کرده مذاکرات به بن بست رسیده است صدها تن از اعضای ارتش اشغالگر، شین بت و کابینه جنگ که نیم سال است در مورد اسیران صهیونیست کار می‌کنند، اتفاق نظر دارند که یحیی السنوار، رئیس جنبش حماس در غزه خواهان توافق برای تبادل اسیران است.

این در حالی است که جنبش حماس روز جمعه در واکنش به اظهارات «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا پس از نشست G۷ در ایتالیا، اعلام کرد: «ادعای وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه ما مانع آتش‌بس در نوار غزه هستیم، تأییدی بر جانبداری آشکار واشنگتن از فاشیسم صهیونیستی است.»

به گزارش ایسنا، این جنبش اشاره کرد واقعیت تأیید می‌کند که کسی که به دلایل سیاسی شخصی خود مانع روند مذاکرات می‌شود، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.

در این راستا عصر جمعه، خانواده‌های اسیران و فعالان اسرائیلی، خیابان اصلی شماره یک به سمت شهر قدس اشغالی را بستند تا خواستار معامله تبادل اسرا شوند.

خانواده‌های اسیران صهیونیست و تظاهرکنندگان با برافراشتن بنرهایی علیه تعلل و بی‌توجهی دولت اسرائیل در خصوص معامله تبادل اسرا، بشکه‌هایی را شعله ور کردند که روی آن‌ها شعارهایی در انتقاد از سیاست دولت نوشته شده بود.

310310

دیدگاهتان را بنویسید