حماس ادعای نتانیاهو را تکذیب کرد

می 8, 2023 0 Comments

مسئول پرونده شهدا، مجروحان و اسرا در جنبش حماس ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره انجام تبادل اسرا در آینده نزدیک را تکذیب کرد.

حماس ادعای نتانیاهو را تکذیب کرد

به گزارش گروه بین‌الملل همایش های زعفران، «زاهر جبارین» مسئول پرونده شهدا، مجروحان و اسرا در جنبش حماس هر گونه پیشرفت در موضوع تبادل اسرا را رد کرد.

جبارین گفت که رژیم صهیونیستی همواره به خانواده‌های نظامیان اسیر این رژیم درباره انجام تبادل اسرا دروغ می‌گوید و ادعای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم نیز صحت ندارد.

وی با اشاره به اینکه نتانیاهو در صورت مواجه با بحران به چنین ادعاهایی روی می‌آورد، گفت: «انجام تبادل اسرا چارچوب و بهایی دارد که نتانیاهو و کابینه‌های متوالی رژیم صهیونیستی حاضر به پرداخت آن نیستند».

به نوشته وبگاه «شهاب نیوز»، این عضو ارشد حماس در عین حال گفت که ما از هر طرف و میانجی که رژیم اشغالگر را به موافقت با تبادل اسرا و آزادی اسرای فلسطین مجبور کند، استقبال می‌کنیم.

وی بر پایبندی به تبادل اسرای موسوم به «وفاء الاحرار»، آزادی تمامی اسرایی که پس از آزادی در این تبادل اسرا دوباره به اسارت گرفته شدند و نیز آزادی اسرای سالخورده، قدیمی، نوجوانان، زنان اسیر و اسرای بیمار را از جمله خواسته‌های مقاومت برشمرد.

 

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید