ایرنا: هنوز اطلاع موثقی از محل سانحه بالگرد رئیسی به دست نیامده/ تسنیم: ‌تا ۲ ساعت آینده هوای منطقه به شدت سرد می شود

می 19, 2024 0 Comments

بنابر گزارش خبرگزاری دولت، تا این لحظه هنوز اطلاع موثقی از محل وقوع حادثه بالگرد رئیسی به دست نیامده است.

ایرنا: هنوز اطلاع موثقی از محل سانحه بالگرد رئیسی به دست نیامده/ تسنیم:  ‌تا ۲ ساعت آینده هوای منطقه به شدت سرد می شود

به گزارش همایش های زعفران، درپی وقوع حادثه برای بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، خبرگزاری ایرنا، نوشت: «تا این لحظه هنوز اطلاع موثقی از محل وقوع حادثه به دست نیامده است، گروه های جدید امدادی و برخی کوه نوردان به تیم امداد و نجات پیوسته اند. به دلیل بدی شرایط جوی امکان جست و جو و پرواز بالگرد نیست و امداد و نجات به صورت زمینی انجام می شود.

در پی این حادثه، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت در گفت و گویی بیان کرد: در منطقه مس سونگون هستیم، همه نیروهای امدادی مشغول جست و جو هستند و منطقه بسیار مه آلود است و به همین دلیل امکان جست و جو خیلی سخت شده است. همه امکانات درمانی اتوبوس آمبولانس جراح و پزشکان در محل مستقر هستند تا اقدامات درمانی پس از پیدا شدن بالگرد را انجام دهیم.

همچنین طبق گزارش های میدانی، هوا به شدت مه آلود است و امداد را سخت کرده است هنوز اطلاع موثقی از محل سقوط به دست نیامده گروه های جدید امدادی و برخی کوه نوردان به تیم امداد و نجات پیوسته اند هوا به شدت سرد است؛ به دلیل بدی شرایط جوی امکان جست و جو و پرواز بالگرد نیست و امداد و نجات به صورت زمینی انجام می شود.
تیم‌های امدادی به محل سانحه نزدیک‌تر شدند

همچنین بنابر روایت خبرگزاری تسنیم، تیم‌های اعزامی هلال احمر، امدادی، کوهنوردان و گروه‌های مردمی کمتر از نیم ساعت آینده به محل مختصات احتمالی سانحه بالگرد رئیس جمهور می‌رسند.

با توجه پیش‌بینی هواشناسی، ‌تا ۲ ساعت آینده با ورود توده جدید هوای منطقه به شدت سرد شده و امکان پیش‌روی را از امدادگران خواهد گرفت لذا تیم‌های امدادی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا سریعا به محل برسند.

دیدگاهتان را بنویسید