افشاگری پورمحمدی از فشار کاندیداهای اصولگرا به او برای کناره‌گیری از انتخابات /کنار نمی روم

ژوئن 23, 2024 0 Comments

پورمحمدی در پاسخ به احتمال کنار رفتن به نفع پزشکیان گفت: کاندیداهای دیگر تلاش می‌کنند تا از آنها پشتیبانی کنم. برنامه‌ای برای کنارکشیدن به نفع کسی ندارم.

افشاگری پورمحمدی از فشار کاندیداهای اصولگرا به او برای کناره‌گیری از انتخابات /کنار نمی روم

به گزارش همایش های زعفران، مصطفی پور محمدی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی در خصوص این آیا لحظه آخر با پزشکیان ائتلاف خواهد کرد یا نه، گفت: بلوک من روشن است و از این سوال تعجب می‌کنم. من صاحب یک گفتمان روشن، بدون حاشیه و بدون خط تند و کند هستم.

بنابر گزارش تسنیم، وی ادامه داد: معتقدم باید یک بازگشت جدی به خط امام و رهبری داشته باشیم. این مواضع را قاطع تعقیب خواهم کرد و این خطی است که چه در انتخابات، چه پس از انتخابات آن را رسالت خودم می‌دانم.

وی در پاسخ به احتمال کنار رفتن به نفع پزشکیان گفت: کاندیداهای دیگر تلاش می‌کنند تا از آنها پشتیبانی کنم. برنامه‌ای برای کنارکشیدن به نفع کسی ندارم.

طی روزهای اخیر خبرهایی درباره احتمال کناره گیری پورمحمدی به نفع پزشکیان در رسانه های اصولگرا مطرح شده بود و علیرضا زاکانی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نیز در سومین دوره از مناظرات انتخابات مدعی شده بود ستادهای این دو کاندیدا باهم هماهنگ هستند.

پورمحمدی امروز هرگونه ارتباط بین دو ستاد را با این اظهارات تکذیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید