استقبال باشکوه از شهید گمنام در محمودآباد + عکس

آوریل 18, 2023 0 Comments

مردم مومن و ولایتمدار محمودآباد با حضور گسترده خود از شهید گمنام که مهمان این شهرستان بوده به صورت ویژه و باشکوه استقبال کردند.

استقبال باشکوه از شهید گمنام در محمودآباد + عکس

به گزارش همایش های زعفران از شهرستان محمودآباد، در بیست و هفتمین روز ماه مهمانی خدا مردم ولایتمدار و مومن این شهرستان میزبان شهید گمنام بوده که استقبال باشکوهی توسط همه اقشار اعم از مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی و مسؤولان و مردم از این سرباز وطن صورت گرفت.

این مراسم از مقابل سپاه محمودآباد آغاز که پیکر شهید بر روی دوش مردم حمل و پس از طی مسیر از خیابان معلم به سمت خیابان آزادی و آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) منتقل شد که در این مکان با حضور انبوه مردم مومن  و دانش آموزان با مداحی و نوحه خوانی از این شهید والامقام استقبال کردند.

از نکات جالب توجه این مراسم اینکه دانش آموزان ابتدایی مدرسه آزادی با گل و گلاب و دود کردن اسپند در انتظار ورود پیکر شهید بودند که بتوانند از این قهرمانان وطن استقبال کنند و در نزدیکی امامزاده پیکر این شهید بر روی دست مادران و خوهران حاضر در تشییع جناز حمل و به امامزاده منتقل شد.

در ادامه حجت‌الاسلام جباری امام جمعه محمودآباد به سخنرانی درباره اهمیت و جایگاه شهید برای حاضران پرداخت و پیکر مطهر این شهید را به داخل آستان امامزاده برده و طواف دادند و سپس برای مراسم وداع با شهید به فرمانداری شهرستان منقل شد که در آنجا هم فرماندار محمودآباد طی سخنانی بر اهمیت عمل به وصیت شهدا برای مدیران حاضر پرداخت.

در پایان پیکر این شهید گمنام به روستاهای محمودآباد برای مراسم وداع منتقل شد. پایان پیام/۸۶۰۳۸  

دیدگاهتان را بنویسید