ارائه خدمات مشاوره به 1700 مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری

آگوست 6, 2023 0 Comments

معاون امور فرهنگی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از ارائه خدمت مشاوره و راهنمایی به بیش از یک‌هزار و 700 مددجوی این نهاد طی چهار ماهه نخست امسال در استان خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره به 1700 مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری

فروزان لطفی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از ارائه خدمت مشاوره و راهنمایی به بیش از یک هزار و ۷۰۰ مددجو این نهاد طی چهار ماهه نخست امسال در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: دوره‌های گروهی مشاوره و راهنمایی براساس موضوعات و نیازهای آموزشی مددجویان برگزار می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری افزود: علاوه‌ بر دوره‌های گروهی، مددجویان و فرزندان آن‌ها می‌توانند با مراجعه با ادارات کمیته امداد در سراسر استان از خدمات مشاوره و راهنمایی مشاوران این نهاد و کلینیک رُز بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: تربیت فرزند، آموزش‌های قبل و بعد از ازدواج، روش‌های کنترل استرس و اضطراب، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تحصیل و سبک زندگی از جمله موضوعات دوره‌های مشاوره و راهنمایی گروهی است. 

لطفی‌پور با اشاره به امکان مشاوره تلفنی برای مددجویان این نهاد، اضافه کرد: مددجویان ساکن مناطق دوردست و کسانی که امکان دسترسی به مشاوران را ندارند، می‌توانند از امکان مشاوره تلفنی بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون چهار همایش با موضوع ازدواج، خانواده تک‌والدی، فرزندپروری و آسیب‌های اجتماعی در چهار شهرستان استان برگزار شده که تا پایان سال نیز در سایر شهرستان‌ها بر اساس نیازسنجی‌ها، انجام می‌شود.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید